TOBB Konya İl Genç Girişimciler Kurulu’nda Seçim Heyecanı Yaşandı | Konya Genç Girişimleri Kurulu
Panasonic Dünya Başkan Yardımcısı Toshihide Arii’nin konuşmacı olarak katıldığı, “Yüzyıllık Bir Girişimin Hikayesi” konulu konferanstan görüntüler için tıklayınız ... - Girişimcilik Eğitimi Detayları için Tıklayınız ... - TOBB Konya GGK 2014 Genel Değerlendirme Toplantısı 15 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirildi.

TOBB Konya İl Genç Girişimciler Kurulu’nda Seçim Heyecanı Yaşandı

Haberler
TOBB Konya İl Genç Girişimciler Kurulu’nda Seçim Heyecanı Yaşandı

TOBB Konya İl Genç Girişimciler Kurulu üyelerini belirlemek üzere TOBB’a bağlı oda ve borsalar seçim heyecanı yaşandı. Kurul aracılığıyla gençlere ufuk kazandırılması amaçlanıyor.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) koordinasyonunda, TOBB’a bağlı Oda ve Borsalarda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu başkan ve üyelerini belirlemek için Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası ve Konya Ticaret Odası’nda seçim heyecanı yaşandı. Konya’da gerçekleştiren seçimlere ilgi yoğun oldu. Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla Odalar ve Borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten, Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl Kadın ve Gençlik İcra Komitesi seçimleri Konya merkez ve ilçelerinde gerçekleştirildi.

İşte seçilen isimler: