Başkan

TOBB Konya İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mehmet Emin GÜRBÜZ

1981 yılında KONYA’ da doğdu. Lise öğrenimine kadar olan Eğitim hayatı KONYA da devam etti. Selçuk Üniversitesi İşletme Meslek Yüksek Okulundan sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden Mezun oldu. Dil eğitimi için bir süre Amerika da Niagara Educational Services /Chicago da bulunmuş olup daha sonra, aile şirketi olan GÜRPİLSAN PLASTİK firmasında İdari Mali İşler Müdürü olarak çalışmaya başladı.

Mehmet Emin Gürbüz, 2005 yılında GENÇ MÜSİAD Konya şubesinde kurucu üye olarak STK hayatına başladı. STK faaliyetleri ile birlikte iş hayatında dönüm noktası olan Avrupa Birliği ve Kalkınma Programlarında birçok projede “proje sorumlusu” olarak görev almıştır.

2013 yılında Konya Ticaret Odası Seçimlerinde Meclis Üyesi olarak seçildi. 2013-2018 döneminde Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeliği görevinde bulundu.

Gürbüz, aynı zamanda 2019 yılında yapılan Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi seçimi ile birlikte Başkanlık görevini ve Konya Ticaret Odası 41. Meslek Komitesi Meclis üyeliği görevini sürdürmektedir.

Şu an ortağı ve yöneticisi olduğu “Plastik ambalaj Malzemeleri İmalatı ve Plastik Geri dönüşüm” faaliyeti olan iki firmada iş hayatına devam etmektedir.

Evli ve 2 çocuk babası olan Gürbüz, İngilizce bilmektedir.

Get a Free Quote Today!